7 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI W GŁUCHOŁAZACH

W dniach 26-29.05.2016 r. odbył się Ogólnopolski FINAŁ IGRZYSK W MINI PIŁCE SIATKOWEJ chłopców w Głuchołazach. W finałach Mistrzostw Polski udział wzięło 16 najlepszych zespołów ze wszystkich województw. Województwo Pomorskie reprezentowali uczniowie Publiczna Szkoła Podstawowa w Chwaszczynie.

 

7 miejsce na mistrzostwach polski w glucholazach 4

 

W pierwszej fazie zespoły rywalizowały w czterech grupach po cztery zespoły. Nasza drużyna zmierzyła się z Lublinem, Oławą i Ełkiem wygrywając tą grupę z awansem do pierwszej ósemki mistrzostw.
W drugim etapie również rywalizujemy w grupie, wygrywamy z Krotoszynem i niestety, ulegamy Oławie i zespołowi z Wyszkowa 1:2, co niestety nie wystarczyło na awans do pierwszej czwórki. Pozostało nam walczyć o piąte miejsce z Łodzią. Niestety nie za dobra dyspozycja dnia nie pozwoliła na wygraną i porażka sprawiła, że w niedzielę walczymy o 7 miejsce z Bydgoszczą.

7 miejsce na mistrzostwach polski w glucholazach 3

Po ciężkiej walce wygrywamy mecz o 7 miejsce 2:1 i zapisujemy na swoim koncie niewątpliwie największy sukces w minisiatkówce w naszej gminie.

Klasyfikacja końcowa:


1. SP 11 KĘDZIEŻYN KOŹLE
2. SP 3 SULECHÓW
3. SP 5 WYSZKÓW
4. SP 1 OŁAWA
5. SP 8 KROTOSZYN
6. SP 56 ŁÓDŻ
7. SP CHWASZCZYNO
8. SP 60 CHWASZCZYNO
9. SP 155 KRAKÓW
10. SP PYRZYCE
11. SP 3 NYSA
12. SP 6 RZESZÓW
13. SP 2 STRZYŻÓW
14. SP EŁK
15. SP 23 LUBLIN
16. NIEKŁAŃ WIELKI

SKŁAD SP CHWASZCZYNO- UKS WILKI: Bartosz Sulżycki, Dominik Jażdżewski, Norbert Dunst, Łukasz Kreft, Igor Sikora, Sebastian Pospieszny, Bartek Rohde, Grzegorz Liszewski, Maciej Miąstkowski, Maksymilian Wysocki, Trenerzy: Robert Zochniak, Katarzyna Przeperska

Pragniemy serdecznie podziękować Ośrodkowi Kultury i Sportu w Żukowie za częściowe sfinansowanie wyjazdu oraz wszystkim sponsorom, którzy nam pomogli.

 

 

7 miejsce na mistrzostwach polski w glucholazach 1

 

7 miejsce na mistrzostwach polski w glucholazach 2

 

 

 

 

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.