„5th Rudolf Farmadin’s Memory Cup” w wykonaniu KS Gokken

Ekipa Klubu Sportowego Gokken

 

W sobotę nasi zawodnicy wyruszyli na międzynarodowy turniej na Słowację do Nitry koło Bratysławy na „5th Rudolf Farmadin’s Memory Cup”.

Po trwającej blisko 12 godzin podróży, wreszcie dotarliśmy do celu. Następnego dnia stawiliśmy się na hali, gdzie przeszło 330 osób z 6 krajów walczyło w rozgrywkach kumite (czyli walkach).

Klub Sportowy Gokken wystawił 11 osób , które walczyły w 14 konkurencjach. Wracamy z tarczą! Sara uległa w finale dziewczynie z Bratysławy, zdobywając 2 miejsce w kategorii juniorki +55kg. Filip Wendt natomiast zdobył dwa brązowe medale w kategorii juniorzy +68kg oraz seniorzy -75kg. Reszta robiła dobrą robotę na macie, lecz zabrakło szczęścia.

slowacja gokken 1

Filip Wendt na podium z brązowym krążkiem

Nikt się nie poddaje, bo przed nami okres roztrenowania, a później przygotowanie do wielu ważnych imprez.

Impreza organizowana przez Klaudio Farmadina i Klub Farmex była świetnie zorganizowana i na pewno wrócimy tam za rok.

Ekipa Gokken

slowacja gokken 2

Sara Elwart na podium ze srebrnym medalem

{jcomments on}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.