28 marca 2011 r. rozpocznie się płukanie sieci wodociągowej w Chwaszczynie

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

Zakład Usług Komunalnych uprzejmie informuje, iż w celu zapewnienia odpowiedniej jakości dostarczanej wody w dniach od 28.03.2011r. do 08.04.2011 r. zostanie przeprowadzone płukanie sieci wodociągowej zasilanej z Stacji Uzdatniania Wody „Chwaszczyno”.

 

 

W celu zminimalizowania uciążliwych skutków prowadzonych działań płukanie sieci odbywać się będzie od poniedziałku do czwartku w godzinach od 2299 do 600. W związku z powyższym prosimy o ograniczenie do minimum poboru wody w w/w godzinach. Dodatkowo informujemy, iż w skutek konieczności podjęcia niezbędnych prac mogą wystąpić okresowe zabrudzenia wody. Za uciążliwości i niedogodności związane z płukaniem sieci wodociągowej wszystkich Odbiorców wody przepraszamy.

{module do-reklamy-intertekst-2|none}

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.