28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy

Autor: Rada Banino

W tym roku Rada Sołecka Chwaszczyna, z Sołtysem Aleksandrą Nosel oraz Kołem Gospodyń Wiejskich z Chwaszczyna grają razem z Baninem.


 

 

💞Finał WOŚP w Baninie💞 będzie bardzo ciekawy, naszpikowany wieloma atrakcjami.

JUŻ DZIŚ DOŁĄCZ DO WYDARZENIA:https://www.facebook.com/events/2488013174773125/

Zaczynamy o 11:00 turniejem siatkówki 🏐 i koszykówki 🏀 na hali sportowej przy ul. Tuchomskiej 15 (zapisy do 9.01.2020 nr tel. +48 505 879 567, soltysbanino@wp.pl)

O godz 14:00 rozpoczyna się seria biegów 🏃‍♂️🏃‍♀️ dla dzieci, zaś o 15:00 start biegu głównego 🏃‍♂️🏃‍♀️ dla dorosłych oraz marszu nordic walking na odcinku 5 km.

LINK DO ZAPISÓW dla dzieci: https://elektronicznezapisy.pl/event/4437.html

LINK DO ZAPISÓW dla dorosłych: https://zapisy.info/imprezy/191/

O 15:00 startujemy z pierwszymi koncertami 🎤 na hali sportowej i tutaj zaczynamy od koncertu grupy przyjaciół, znajomych, kolegów z pracy firmy Rockfin. Zagra i zaśpiewa zespół „Po godzinach”

16.10 Niesamowita niespodzianka muzyczna !!!

Kolejnym punktem programu będzie występ pań z KGW Chwaszczyno, które przypomną swój pierwszy układ taneczny, którym wygrywały niejeden konkurs.

Około 17:00 na scenie pojawią się dzieciaki uczące się w w szkole muzycznej „Port art” Banino oraz uczniowie SP Banino.

Około 18:20 to scenie gościć będziemy zespół „Workers” z Małgorzatą Kaszubowską https://m.facebook.com/BluesConnectsGenerations/videos/…

Na deser gwiazda wieczoru – fantastyczny włoski artysta Roberto Zucaro 🎤👨‍🎤🇮🇹 http://robertozucaro.com/new/landingdlaagencji.php…I na sam koniec „Światełko do nieba” 😀

MOŻNA PRZEKAZYWAĆ FANTY NA LOTERIĘ ORAZ LICYTACJE

Jeśli masz coś co może się nadawać skontaktuj się z nami 602108110, 505879567, lub soltysbanino@wp.pl

 

 

Źródło: Rada Banino

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.