12th World Harasuto Cup w Łodzi z KS Gokken

W miniony weekend 09-10 kwietnia odbył się 12TH WORLD HARASUTO CUP Łódź 2016, w którym wzięło udział 11 państw, 63 kluby i ponad 760 zawodników.

Był to największy turniej pierwszej połowy roku i z najlepszą obstawą zawodniczą. Nie zabrakło Mistrzów Świata z Jakarty oraz Mistrzów Europy z Cypru.

Nasz klub jak zwykle nie zawiódł – zdobyliśmy łącznie 1 złoty, 3 srebrne oraz 12 brązowych medali, co uplasowało nas na 14. miejscu w klasyfikacji medalowej oraz na 2. licząc tylko Polskie Ekipy.

gokken harasutocup

fot. KS Gokken / na zdjęciu drużyna dziewcząt w składzie: Zuzia Potracka, Sandra Lieske, Amelia Skuras oraz Dominika Szatkowska

Nie wszystkim się udało, zabrakło trochę szczęścia i umiejętności. Druga połowa roku jest mocno obsadzona w turnieje, wiec mamy nad czym pracować.

Ekipa Gokken

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.