Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
Share on print

W ostatnią niedzielę w drużyna z Chwaszczyna (Rookies Chwaszczyno) po raz kolejny wygrała swój mecz (V kolejka) i teraz traci już tylko 1 pkt do lidera (Borkowo 1912).

Nasza lokalna drużyna wygrała z Amigo III Przyjaźń (5:4). Był to taki typ spotkania do jakiego Panowie z Chwaszczyna już nas przyzwyczaili , mecz walki i pełen emocji. Wynik do przerwy to 4:1 dla Chwaszczyna. Po przerwie Drużyna Amigo III Przyjaźń nadrobiła jednak do 4:4! Chwaszczyno jednak sprostało zadaniu i w ostatniej sekundzie spotkania Adam Brylowski strzelił z najbliższej odległości na 5:4 zapewniając 3 pkt. Warto zaznaczyć duży wkład Artura Frankowskiego oraz Jarosława Milewskiego w mecz (po 2 strzelone gole).