Znaleziono zwłoki mężczyzny w chwaszczyńskim lesie

W środę późnym wieczorem przypadkowy przechodzień znalazł zwłoki mężczyzny w lesie w Chwaszczynie przy ulicy Zbożowej. Na miejsce przyjechali technicy kryminalni, prokurator oraz biegły medycyny sądowej. Przy zwłokach znaleziono dokumenty tożsamości.

O sprawie napisał portal kartuzy.naszemiasto.pl. Jak poinformowała Magdalena Formela z kartuskiej komendy powiatowej, przechodzień, który odnalazł zwłoki, poczuł dziwny zapach. Udał się w jego stronę, gdzie odkrył zwłoki mężczyzny, po czym zawiadomił policję.

Zwłoki znalezione w lesie były już w znacznym stopniu rozkładu. Konieczna będzie identyfikacja ciała. Biegli podczas wstępnych badań nie stwierdzili udziału osób trzecich. Prokuratura zapewne zleci sekcję zwłok oraz inne niezbędne badania.

Na miejscu pracowała także jednostka OSP Chwaszczyno, która oświetlała teren przy pracach służb.

 

opracowanie na podstawie:
kartuzy.naszemiasto.pl

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.