Znaleziono psa. Chwaszczyno

 

Nasza czytelniczka znalazła psa. Może ktoś go rozpoznaje lub mógłby się nim zaopiekować? Poniżej prezentujemy informację nadesłaną przez panią Krystynę:

 

Wydaje mi się, ze pies wyskoczył z autobusu linii 171 jadącego w stronę Gdyni około godziny 14:25. Błąkał się dłuższy czas przy przystanku.Zdecydowałam się go zabrać, żeby dać mu jeść, a przede wszystkim żeby mu się nic nie stało.

 

Dzwoniłam do straży miejskiej w Gdyni, przekierowali mnie do policji w Chwaszczynie, ale takowa nie istnieje. Numer pogotowia dla zwierząt nie odpowiada.

 

Psa niestety nie mogę wpuścić do domu, ponieważ cierpię na alergię. Może ktoś by go przygarnął na kilka dni, zanim właściciel się nie znajdzie.
Pies ma różową obrożę.

 

Mój nr telefonu: 792 542 418

Krystyna [nazwisko do wiadomości redakcji]

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.