Zmiana terminu Rodzinnego Pikniku Wodnego – z 4 na 11 czerwca

UWAGA! Ze względu na prognozowany deszcz i niską temperaturę przekładamy piknik wodny na następną niedzielę 11.06.2017 r. Wszystko bez zmian godziny i formuły.

Kto miał rezerwacje automatycznie będzie przeniesiona na nowy termin. Będziemy jeszcze indywidualnie się kontaktować, czy podtrzymują Państwo rezerwację, itd.

W dniu 11 czerwca br. (niedziela) w godzinach 14:00 – 18:00 przy Jeziorze Wysockim w Marinie Białe Żagle (ul. Białe Żagle, Chwaszczyno) organizatorzy zapraszają na piknik wodny.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra, specjaliści i medaliści zawodów rangi mistrzowskiej w dyscyplinach wodnych. Koszt biletu: 10 zł za udział w 1 godzinie zajęć, 5 zł za drugie zajęcia dla danej osoby. Atrakcje: kajaki, kanadyjki, SUPy, windsurfing. Dodatkowo możliwość wypożyczenia roweru wodnego.

Aby wziąć udział w pikniku należy zgłosić się mailowo na adres: info@hydrostacja.pl (zapis na kajaki) oraz marina@bialezagle.eu (zapis na SUPy i windsurfing).

Więcej informacji na FB:
https://www.facebook.com/marinabialezagle/

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.