Zmiana rozkładu jazdy linii 818 z centrum Chwaszczyna do PKM Gdańsk Osowa

Autor: Rada Sołecka Chwaszczyno

Po rozpoczęciu kursowania nowej linii busa został zmieniony rozkład jazdy linii 818 z centrum Chwaszczyna do PKM Gdańsk Osowa tak aby lepiej dopasować przyjazdy i odjazdy do kursów PKM wskazanych przez uczestników ankiety poprzedzającej uruchomienie linii. Aktualny rozkład jazdy busa poniżej..
W uzupełnieniu aktualnego rozkładu jady na linii kursuje jeden pojazd dlatego w godzinach porannych nie ma możliwości częstszych kursów tak aby obsłużyć kolejne kursy PKM.

Koszt jednorazowego biletu na przejazd wynosi od 3 do 4 zł. Ceny biletów okresowych:
do 3 km
Normalny – 148 zł
Ulgowy – 75,48 zł

od 3-5 km
Normalny – 163 zł
Ulgowy – 83,13 zł

od 5-10 km
Normalny 177,90 zł
Ulgowy – 90,27 zł

Bilety okresowe można nabyć w siedzibie firmy Albatros w Żukowie przy ul.Dworcowej 24. W kolejnych miesiącach zamówienie na bilet okresowy można dokonać mailowo.
Uczniowie szkoły w Chwaszczynie mogą korzystać z przejazdów busem na podstawie biletów otrzymanych w szkole.

Przypominamy, że linia została uruchomiona testowo i zostanie utrzymana tylko w przypadku korzystania z przejazdów minimalnej ilości pasażerów. W przypadku pytań, wątpliwości czy sugestii zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
Jeśli w najbliższych tygodniach istotnie nie zwiększy się ilość pasażerów linia ulegnie likwidacji.

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.