Zderzenie trzech pojazdów na ul. Gdyńskiej. Chwaszczyno.

 

W poniedziałek 25 listopada 2013r. w godzinach rannych doszło do zderzenia trzech pojazdów na ul. Gdyńskiej. Poszkodowana została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala.

Szczegóły wypadku wyjaśnia policja. Jednak, jak informuje portal kartuzy.info, prawdopodobną przyczyną zderzenia była nieuwaga jednego z kierowców. Wszystkie trzy pojazdy poruszały się w tym samym kierunku. Kierujący Volkswagenem Polo zatrzymał się, ponieważ wykonywał manewr skrętu. Jadący za nim VW Jetta również się zatrzymał, co nie udało się kierującemu Fordem Fusion, który uderzył w jadącą przed nim Jettę, ta zaś zatrzymała się na VW Polo.

 

Do akcji ratunkowej zadysponowano OSP Chwaszczyno, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

 

źródło:

kartuzy.info

więcej zdjęć http://kartuzy.info/wiadomosc,zdjecie,85391,Chwaszczyno-Zderzenie-trzech-aut-na-Gdynskiej.html

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.