Pisma radnego w sprawie remontu drogi DW218 oraz wiaty przystankowej.

 

Dnia 20 listopada 2013 roku Radny Powiatowy Piotr Fikus złożył do Dyrektora Zarządu Dróg Wojewódzkich Pana Grzegorza Stachowiaka ponownie pismo w sprawie remontu Drogi Wojewódzkiej Nr 218 wraz z budową chodnika i zatok autobusowych.

 

Dodatkowo w piśmie radny zawarł wniosek mieszkańców o wykonanie przejścia dla pieszych pomiędzy zatokami autobusowymi usytuowanymi przy ulicy Oliwskiej (nad jeziorem) oraz o ustawienie fotoradaru na odcinku tej drogi pomiędzy numerami Oliwska 144 – 166 (kierunek na Wejherowo).

Pismo to do wiadomości otrzymali również: Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Radni Sejmiku: Danuta Rek i Hubert Lewna oraz Dziennik Bałtycki.

 

Dodatkowo dnia 21 listopada 2013 roku Radny Piotr Fikus złożył do Prezydenta Gdyni Pana Wojciecha Szczurka pismo z prośbą o ustawienie wiaty przystankowej na przystanku autobusowym przy ulicy Chwaszczyńskiej – kierunek Gdynia. Przystanek ten znajduje się na terenie Gdyni, ale korzystają z niego Mieszkańcy Chwaszczyna.

 

pismo-ws-dw218-pfikus

 

pismo-ws-przystanku-pfikus

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.