Zbiórka środków na płyty YOMB na kontynuację utwardzenia w 2020 roku ul. Przemysława w Chwaszczynie

Autor: Jolanta Wiercińska

W nawiązaniu do złożonych przez mieszkańców deklaracji o systematycznym przekazywaniu środków na zakup dodatkowych płyt na dalsze utwardzenie ul. Przemysława w Chwaszczynie, w imieniu naszej społeczności została złożona Panu Burmistrzowi deklaracja, o dodatkowych wpłatach mieszkańców  na utwardzenie ul. Przemysława.

Zgodnie z zasadami programu płytowego zadeklarowano minimalną, wymaganą ilość wpłat w wysokości 5 500 zł. co jest odpowiednikiem ok. 152 płyt – jeden pełen transport płyt (bez kosztu ułożenia, który pokryje Gmina Żukowo).
Z łącznej ilości płyt do ułożenia w 2020 r. na ul. Przemysława 152 szt. to płyty z funduszu sołeckiego oraz planowane 152 szt. płyty z wpłat dodatkowych.

Ilość dotychczas ułożonych płyt na ul. Przemysława:
2018 r. – 517 szt. (w tym 267 szt. płyt ze zbiórki mieszkańców)
2019 r. – 466 szt. (w tym 149 szt. płyt ze zbiórki mieszkańców)
2020 r. – 152 szt.

co dało utwardzenie łącznie ok. 215 m drogi. Do utwardzenia pozostaje ok. 100 m ulicy aby zakończyć jej utwardzanie.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą, wzorem lat poprzednich, o dokonanie darowizny w kwocie 500 zł od domostwa (kwota ustalona na spotkaniu mieszkańców). Oczywiście wpłat można dokonywać w każdej wysokości, według uznania i możliwości. Każda wpłata się liczy!

Proszę aby w zbiórkę zaangażowali się szczególnie mieszkańcy naszej okolicy Czarnych Błot, którzy brali udział w spotkaniu inicjującym rozpoczęcie utwardzania ul. Przemysława.

Równocześnie chciałabym podziękować wszystkim mieszkańcom, którzy dotychczas wzięli udział w inicjatywnie wspólnego utwardzania ulicy Przemysława. Dzięki zaangażowaniu wielu z Państwa kolejne odcinki tej utwardzonej ulicy ułatwiają codzienną drogę do pracy i szkoły, a przede wszystkim przejazd autobusu szkolnego!!!

Wpłaty może dokonać każdy mieszkaniec Chwaszczyna i Gminy Żukowo, niezależnie czy wcześniej taką deklarację złożył. Zebrane wpłaty zostaną przeznaczone na zakup płyt i powinny zostać ułożone do końca 2020 roku.

Jak można się włączyć do wspólnej akcji?
Aby ułatwić przekazywanie środków bardzo proszę o dokonanie wpłat bezpośredni na konto Urzędu Gminy z odpowiednim dopiskiem w tytule.

Jak to zrobić?
Dane do przelewu:
Urząd Gminy Żukowo ul. Gdańska 52 83-330 Żukowo
Numer konta: 54 8345 1029 0202 9045 2000 0002
Tytuł: Darowizna (imię i nazwisko) na rzecz utwardzania płytami YOMB ul. Przemysława w Chwaszczynie

Bardzo proszę, po dokonaniu przelewu o informację mailową na adres: jolanta.wiercinska13@gmail.com.

Proszę również aby o naszej akcji poinformować sąsiadów i zachęcić  ich do udziału w wspólnym utwardzaniu naszych dróg, również tych którzy już mają utwardzony dojazd do domu.

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.