Zatrzymany zaraz po kradzieży


ZATRZYMANY ZARAZ PO KRADZIEŻY

Kara nawet 5 lat więzienia grozi mężczyźnie, który wpadł w ręce policjanta z Żukowa zaraz po tym jak w jednym ze sklepów w Chwaszczynie ukradł elektronarzędzia. Mieszkaniec powiatu lęborskiego wraz ze swoim wspólnikiem ukradł towar wartości 2 tys. zł. Część skradzionego mienia odzyskano. 

 

 

W sobotę do policyjnego aresztu trafił 28-letni mieszkaniec powiatu lęborskiego, który chwilę wcześniej wspólnie ze swoim kompanem dokonał kradzieży w jednym ze sklepów w Chwaszczynie. Mężczyźni weszli do sklepu i wykorzystując chwilową nieuwagę pracownika sklepu dokonali kradzieży elektronarzędzi wartości 2 tys. zł. Pracownik natychmiast powiadomił policję. Chwilę później jeden ze sprawców zuchwałej kradzieży wraz z częścią łupu został zatrzymany przez policjanta z żukowskiego komisariatu. Teraz w policyjnym areszcie oczekuje on na decyzję sądu.

Za kradzież 28-latek może trafić za kratki nawet na 5 lat.

 


źródło:www.pomorska.policja.gov.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.