Zaproszenie na WSPÓLNE ZDJECIE CHWASZCZYNIAN – NYTBUSZ niedziela 12 czerwca g. 13:30

Autor: Jacek Fopke

Drodzy Mieszkańcy Chwaszczyna!
Wspólnie z Sołectwem Chwaszczyno ponownie zaprosiliśmy zespół fotografów z Studia Fotografii Maurycy i Marzena Śmierzchalscy aby wykonać WSPÓLNE ZDJĘCIE CHWASZCZYNIAN na NYTBUSZU (wzniesienie na styku Polnej i Nowej Rdestowej).

Jest to kontynuacja naszej akcji z 2019 r. Wówczas rozpoczynały się prace przy Węźle Chwaszczyno, dziś jesteśmy blisko finiszu. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Chwaszczyna, całe rodziny – dzieci, rodziców, dziadków do tej wspólnej akcji upamiętnienia. Zapraszamy również członków wszystkich organizacji, grup i wspólnot z terenu Chwaszczyna. Zbiórka mieszkańców przy ul. Polnej na Nytbuszu (styk z Nową Rdestową) o godz. 13:30. Dojazd/dojście od ul. Telewizyjnej/Rewerenda.Zapraszamy wszystkich chętnych!
Poniżej wspólne zdjęcie z grudnia 2019 r.
Liczymy na Waszą obecność!

Jacek Fopke

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.