Zaproszenie na spotkanie w sprawie rozpoczęcia budowy ulicy Lisiej oraz fragmentu ul. Dobrzwińskiej – środa 3 października godz. 19.00

 

W związku z wyłonieniem wykonawcy i rozpoczęciem budowy ulicy Lisiej i fragmentu ulicy Dobrzewińskiej w Chwaszczynie, w imieniu Burmistrza Gminy Żukowo oraz przedstawicieli sołectwa Chwaszczyno zapraszamy serdecznie mieszkańców na spotkanie,

które odbędzie się w środę 3 października o godzinie 19.00 w firmie Triada Augusto przy ul. Lisiej 15.

Na spotkaniu będzie przedstawiciel Urzędu Gminy Żukowo pan Wiesław Pałka, koordynator Referatu Inwestycji oraz przedstawiciele firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ELGRUNT” Marian Mielewczyk, wykonawca inwestycji.

Ogłoszenie o zamówieniu ze strony bip.zukowo.pl:
https://bip.zukowo.pl/Article/get/id,77134.html
https://bip.zukowo.pl/Article/get/id,76943.html
 

Zapraszamy do aktywnego udziału!
Krzysztof Glaza
Rada sołecka Chwaszczyno

fot. mapy Google

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.