Zaproszenie na spotkanie mieszkańców „MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!”

 

Szanowni Państwo!

Wzorem ubiegłego roku chcielibyśmy zaprosić mieszkańców sołectwa Chwaszczyno do udziału w spotkaniach osiedlowych pn. 'MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!’. Na spotkaniach podsumujemy, co udało się zrobić w przeciągu minionego roku, co jeszcze pozostało do realizacji oraz jakie kolejne działania należy podjąć, aby mieszkało się jeszcze lepiej.

Aby dotrzeć bezpośrednio do mieszkańców, spotkania będą organizowane w różnych lokalizacjach na terenie Chwaszczyna.

 

Na pierwsze zapraszamy mieszkańców:

– ulicy Kaszubska Droga i ulic przylegających,

– ulicy Oliwskiej od granicy Gdańska w stronę Chwaszczyna,

– mieszkańców Osiedla Angielskiego oraz Osiedla Nad Jeziorem

– oraz ulic Jeziorna, Szafirowa, Ekologiczna, Szmaragdowa, Złota, Ogrodowa, Diamentowa, Bursztynowa, Telesfora, Teodora.

Spotkanie odbędzie się w dniu 24 maja (wtorek) o godzinie 19:00 w sali konferencyjnej salonu samochodowego TOYOTA w Chwaszczynie, ul. Gdyńska 68 (wjazd od ulicy Oliwskiej).

Drugie spotkanie odbędzie się 31 maja (wtorek) o godzinie 19:00 w Zajeździe Zaścianek przy ul. Wąskiej 23, na które zapraszamy mieszkańców:

– z rejonu Lisie Błota (m. in. ulice Lisia, Tuchomska, Prusa, Leśna, Podleśna, Wąska, Mickiewicza),

– oraz wszystkich rejonów ulic z Kierunku od Żukowa oraz Karczemek w kierunku centrum.

O najbliższych i kolejnych terminach oraz miejscach spotkań informować będziemy poprzez ulotki, portale internetowe i media społecznościowe. Do końca czerwca spotkania odbędą się w rejonie Czarnych Błot, Kawli, Józefina oraz Rewerendy i podsumowanie w centrum. Już teraz prosimy o indywidualną refleksję nad najważniejszymi potrzebami Państwa miejsca zamieszkania, jak również całego Chwaszczyna oraz w jaki sposób chciałbym się zaangażować w jego rozwój.

Sołtys Chwaszczyna Jolanta Wiercińska, Radni gminni Jacek Fopke i Mirosław Nowak oraz Członkowie Rady Sołeckiej zapraszają wszystkich mieszkańców Chwaszczyna do czynnego udziału w cyklu spotkań osiedlowych.

Mamy również zadanie dla każdego mieszkańca: ZABRAĆ SĄSIADA NA SPOTKANIE!

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.