Zaproszenie na spotkanie informacyjne w zakresie projektu przebudowy ul. Rewerenda w Chwaszczynie

Autor: nadesłane

Mieszkańcy, przedsiębiorcy, właściciele nieruchomości zlokalizowanych przy ulicy Rewerenda w Chwaszczynie

W związku z wykonywaną obecnie na zlecenie Urzędu Gminy w Żukowie dokumentacją projektową w zakresie kompleksowej przebudowy ul. Rewerenda w Chwaszczynie Burmistrz Gminy Żukowo informuje, że w dniu 28 października 2021r. o godz. 16.00 w Strefie Kultury przy ul. Żeromskiego 9 w Chwaszczynie, odbędzie spotkanie informacyjne poświęcone omówieniu głównych założeń projektowych przedmiotowego zadania oraz zmian, które zostały wprowadzonych w tej dokumentacji po spotkaniu, które odbyło się w tym samym temacie w dniu 25 sierpnia br.

Ponadto osoby, które nie mogą uczestniczyć w tym spotkaniu a są zainteresowane wykonywaną dokumentacją projektową mogą się z nią zapoznać w Urzędzie Gminy w Żukowie po wcześniejszym kontakcie z kierownikiem Referatu Inwestycji UG Żukowo — Wiesławem Pałka (tel.: 58 685 83 56, e-mail: w.paIka@zukowo.pt).

Źródło: Rada Sołecka Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.