Prawie 20 tys. zł zebrano na „Kiermaszu ciast” dla Patryka chorego na białaczkę

Autor: FB Rada Sołecka Chwaszczyno

Po kilku tygodniach przygotowań, dzięki pomocy wielu osób i instytucji odbył się w Chwaszczynie „Kiermasz ciast” dla Patryka Żydak 8 letniego chłopca, chorującego na ostrą białaczkę szpikową. Pieniądze ze sprzedaży pomogą w leczeniu i rehabilitacji Patryka.
Kwota zebrana to: ❣️19480.73zł❣️
➡️Dziękujemy „Radio Kaszebe” za patronat medialny,
➡️Księdzu Proboszczowi Piotrowi Gruba za miejsce na terenie kościoła w Chwaszczynie
➡️Panu Mieczysławowi Woźniakowi za udostępnienie miejsca na giełdzie
➡️Firmie „ Marcopol” za piękny plakat
❤️Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom uczestniczącym w kiermaszu, Paniom, które sprzedawały ciasta i tym, którzy pomagali w stworzeniu stoisk:
Katarzyna Cechowska, Sabina Krawiec, Justyna Andrzejczak, Małgorzata Bartwicka, Blanka Cechowska, Ksenia Pawlata, Iwona Nastrożna, Dorota Bilińska, Martyna Czoska, Przemysław Samsel, Tomasz Labuda, Tomasz Cieplak Straż Miejska w Gdyni, Tomasz Potrykus, Józef Kobiela.
❤️Babcia Laury Paczula dała nam opakowania do ciast❤️
❤️Dziękujemy Wam, wszystkim wolontariuszom i darczyńcom, którzy podarowali te pyszne ciasta i ludziom o wielkich sercach kupującym na naszych stoiskach:
Piecza rodzinna w Gdyni
Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdyni
Koło Gospodyń Wiejskich w Tuchomiu
Koło Gospodyń Wiejskich w Chwaszczynie
Mieszkańcy Kaszub
❤️❤️Niezastąpione dziewczyny: Magdalena Szymczyk i Angelika Mielewska- Choszcz, angażowały się od początku i były inspiracją do zorganizowania kiermaszu❤️❤️❤️
Sołtys Chwaszczyna Aleksandra Nosel
Babcia Patryka Joanna Żydak

Źródło: FB Rada Sołecka Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.