Zaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące akcji „Urząd na Piątkę”

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

Fundacja im. Stefana Batorego oraz stowarzyszenie Szkoła Liderów działający w ramach Masz Głos, Masz Wybór jedynej ogólnopolskiej akcji angażującej obywateli i władze samorządowe do dialogu i współpracy zachęcają wszystkich chętnych mieszkańców gminy Żukowo do wzięcia udziału w akcji „Urząd na Piątkę”.


Spotkanie informacyjne dotyczące tego przedsięwzięcia odbędzie się w Urzędzie Gminy Żukowo w dniu 08.11.2012 roku o godz.17. Poprowadzi je inicjatorka akcji na terenie naszej gminy, Pani Jolanta Wiercińska – członek Rady Sołeckiej sołectwa w Chwaszczynie.więcej informacji na temat akcji „Urząd na Piątkę”


{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.