Zaproszenie na spotkania w Chwaszczynie z kandydatami na Burmistrza Gminy Żukowo.

 

Zapraszamy w najbliższą środę i czwartek do chwaszczyńskiej szkoły na spotkania z kandydatami na Burmistrza Gminy Żukowo. Przypominamy, że w niedzielę 30 listopada 2014r. mieszkańcy naszej gminy wybierać będą między Jerzym Żurawiczem, a Wojciechem Kankowskim.

 

 

Jerzy Żurawicz, kandydat na Burmistrza Gminy Żukowo z Komitetu Porozumienie Samorządowe dla Kaszub, zaprasza mieszkańców na spotkanie dla mieszkanców Chwaszczyna i Tuchomia, które odbędzie się w środę 26.11.2014 o godz. 18:30 w Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie.

 

Spotkanie z Wojciechem Kankowskim, kandydatem KWW Kaszubskie Zrzeszenie Wyborcze na Burmistrza Gminy Żukowo odbędzie się w Chwaszczynie w Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej 27.11.2014r. (czwartek) godz. 18.00.

 

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.