Zaproś z nami Mikołaja – startuje świąteczna akcja Dziennika Bałtyckiego

 

Redakcja Dziennika Bałtyckiego tradycyjnie zaprasza do udziału w akcji – „Zaproś z nami św. Mikołaja”. Do 1 grudnia czekamy na Wasze listy do św. Mikołaja – można je przygotować w formie pracy plastycznej, własnoręcznie napisanego listu, maila. Co roku otrzymujemy listy nie tylko od dzieci, które opisują swoje wymarzone upominki – wpływają też listy od sąsiadów czy znajomych, zatroskanych o smutne święta maluchów z sąsiedniego domu, ulicy.

 

Listy należy dostarczyć do redakcji „Dziennika Bałtyckiego”, ul.Jeziorna 2/2, 83-300 Kartuzy. Obiecujemy, że św. Mikołaj pojawi się w każdej gminie. Kto chciałby się wcielić w rolę dobrodusznego świętego w czerwonej czapeczce – prosimy o kontakt z redakcją pod nr. tel. 58 685 47 25 lub mailem: j.stefanowska@prasa.gda.pl.

 

W ubiegłym roku byliśmy w Chwaszczynie w rodzinie, która straciła ojca (zdjęcie u góry), a także u małego Sylwestra z nowotworem oka (zdjęcie poniżej) – też z Chwaszczyna.

 

Biedy nie brakuje – dajmy szansę na trochę radości.

 

Janina Stefanowska

 

Sylwester

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.