Zaproszenie na drugie spotkanie z cyklu warsztatów dotyczących kształtowania przestrzeni publicznej

W najbliższy czwartek (7.01.2016r.) o godzinie 16.30 w szkole w Chwaszczynie odbędzie się na drugie spotkanie z cyklu warsztatów dotyczących kształtowania przestrzeni publicznej.

W grudniu odbyły się pierwsze warsztaty na temat zagospodarowania przestrzeni wspólnych w Chwaszczynie. Jest kilka miejsc, które wymagają podjęcia decyzji co dalej: m. in. działki przy ul. Węglowej, teren po byłym przedszkolu, gminne tereny na końcu ul. Żeromskiego.

Takie lokalizacje były wskazywane m. in. przez uczestników pierwszego spotkania. Po spotkaniu osoby prowadzące wykonały podsumowanie naszych przemyśleń. Na tej podstawie zaproponowały plan kolejnych warsztatów. Dwa najbliższe będą poświęcone rozmowie o wspólnych przestrzeniach w całym Chwaszczynie, zarówno w Centrum, jak i na osiedlach. Przestrzeń wspólną definiując jako: miejsca do spotykania się ze znajomymi, miejsce na piknik/ grilla, miejsca do uprawiania sportu, biegania, spacerowania, miejsca dla młodzieży itp.

Jeszcze można dołączyć. Ze względu na to, że pierwsze spotkanie było dość liczne, bardzo prosimy o zgłoszenie chęci udziału, tak aby w miarę możliwości zabezpieczyć większa salę, jeśli będzie taka potrzeba.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: soltys@rada.chwaszczyno.pl lub pod numerem telefonu 500 079 748.

 

http://www.chwaszczyno.pl/https://www.chwaszczyno.pl/wp-content/uploads/2016/01/pzr-masz-glos.jpg

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.