Zapraszamy na „Wiosnę w Ogrodzie”

 

Tegoroczna XIII edycja Wystawy „Wiosna w ogrodzie” odbywać się będzie w dniach od 15 do 17 maja 2015 roku,  na terenie Rënku w Gdańsku Osowie.

 

Wystawa powstała z inicjatywy Pomorskiego Stowarzyszenia Ogrodników i Projektantów Terenów Zieleni. Od 1993 roku była organizowana na terenach hotelu Posejdon. Kilka lat później na terenie nowootwartego Centrum Hurtowego Rënk zorganizowano kiermasz kwiatów rabatowych. W 2003 w wyniku zawartego rok wcześniej porozumienia pomiędzy PSOiPTZ oraz Pomorskim Rynkiem Hurtowym połączono organizację Wystawy oraz kiermaszu roślin rabatowych. Od tego roku wystawa połączona z kiermaszem organizowana jest na terenie Pomorskiego Rynku Hurtowego „Rënk”.

Wystawa nabrała nowego charakteru i otworzyła nowe możliwości prezentacji branży ogrodniczej i nie tylko. Podczas imprezy można zapoznać się z aktualnymi trendami w zakresie projektowania i realizacji terenów zieleni, najnowszymi produktami dla ogrodu, ale również dokonać zakupów roślin, krzewów, drzewek, narzędzi, środków ochrony roślin czy mebli ogrodowych.

 

W trakcie imprezy można obejrzeć występy orkiestr i zespołów artystycznych, zapoznać się z ofertą gospodarstw agroturystycznych, twórców ludowych. Na terenie wystawy nie brakuje również licznych punktów gastronomicznych i placów zabaw dla naszych najmłodszych klientów. Wyznaczyliśmy specjalny sektor dla twórców rękodzieła artystycznego, miodów oraz produktów ekologicznych. Partnerami Wystawy są również salony samochodowe, które co roku przedstawiają coraz to ciekawsze modele swych pojazdów.   

 

Od kilku lat wzrasta zainteresowanie imprezą zarówno przez wystawców, jak i klientów. Ilość Wystawców kształtuje się w okolicach 300 podmiotów, zaś podczas trzech dni Wystawę odwiedza ponad 26 tysięcy klientów.

 

 

Godziny otwarcia wystawy:
 
piątek 15 maja w godzinach od 14:00 do 19:00,
w sobotę i niedzielę – 16 i 17 maja –
od 10:00 do 18:00,
Rënk Gdańsk, przy ul. Wodnika 50.
 
sauny-reklama

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.