Zapraszamy na Treningi Karate Kyokushin w Chwaszczynie

 

Treningi Karate Kyokushin to idealny sposób, by poznać praktyczne zastosowanie sztuk walki: pozycji, uderzeń, kopnięć i bloków. To również jedna z najlepszych metod kształtowania poszczególnych zdolności motorycznych, takich jak siła, wytrzymałość, szybkość oraz gibkość. Intensywne treningi mają przede wszystkim pomóc zapomnieć o trudach dnia codziennego, poprawić ogólną sprawność fizyczną uczestników, korzystnie wpłynąć na zdrowie oraz poznać metody skutecznej samoobrony.

Zajęcia dedykowane są dla młodzieży od 15 lat.

Program zajęć dla młodzieży i dorosłych obejmuje:

  • przygotowanie do walki w pełnokontaktowym systemie sportowym,
  • nauka podstawowych technik karate, trening na workach i tarczach,
  • Elementy K1, Kettlebell, CrossFit,
  • „Sparingi” – walki treningowe – dostosowane do wieku, sprawności i stopnia zaawansowania,
  • przygotowanie do startów w turniejach karate (dla chętnych).

Dzięki systematycznemu treningowi poprawisz swoją wydolność, wzmocnisz główne partie mięśniowe, nauczysz się prawidłowego wykonywania technik ręcznych i nożnych, popracujesz nad swoją sylwetką, zredukujesz tkankę tłuszczową, zwiększysz pewność siebie i pozbędziesz się negatywnych emocji.

Treningi Karate prowadzone są z poszanowaniem zasad dydaktyki i metodyki zajęć sportowych, ale w atmosferze dyscypliny i samurajskich tradycji.
Ich celem jest wszechstronny i harmonijny rozwój psychofizyczny ćwiczących oraz nabycie rzeczywistych umiejętności walki.

Zapraszam OSU !!!

Michał Marcinkowski 3 DAN
Szczegóły na stronie
www.kyokushin.pomorskie.pl
i pod nr tel. 501 26 78 78

 

KARATE ulotka v2

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.