Zapraszamy do nowo otwartego Klubu Rodzica w Chwaszczynie „mama mija”

Klub Rodzica (mama mija) to cykliczne spotkania dla rodziców, rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami, odbywające się w punkcie przedszkolnym Arka Noego w Chwaszczynie.

Aby zostać członkiem klubu wystarczy przyjść do nas, zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz i gotowe. Klubowicze mają okazję spotkać się z innymi rodzicami, wymienić doświadczenia, poznać osoby z sąsiedztwa, uczestniczyć w ciekawych warsztatach, kreatywnie spędzić czas ze swoją pociechą. Ważnym aspektem jest również to, że dzieci, które nie chodzą do żłobka czy przedszkola a uczestniczą w spotkaniach Klubu, mają kontakt z rówieśnikami. Uczą się przez to współdziałania w grupie i innych zachowań społecznych oraz zabawy z innymi dziećmi.

W ramach Klubu Rodzica proponujemy:


• spotkania klubowe rodziców, pozwalające na wymianę doświadczeń i przeżyć,
• towarzyskie rozmowy i dyskusje na tematy ważne, proponowane przez zainteresowanych,
• wspólne zajęcia z edukacji kulturalnej i estetycznej,
• warsztaty plastyczne,
• ciekawe i różnorodne propozycje rodzinnego spędzania czasu wolnego,
• wspólne gry i turnieje gier planszowych,
• spotkania wielopokoleniowe,
• interesujący księgozbiór dla rodziców,
• rozmowy, spotkania ze specjalistami z dziedziny rozwoju, wychowania i żywienia dziecka, alergologii, fizykoterapii,
• wykazy polecanych stron internetowych oraz portali społecznościowych adresowanych do rodziców i dzieci,
• przyjazną przestrzeń i miłą atmosferę przy kawie lub herbacie.

Zapraszamy wszystkich chętnych klub jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 adres:  Chwaszczyno ul. Gdyńska 36 jest to ok. 500 m. za rondem w kierunku Żukowa, w budynku przedszkola Arka Noego. Nasza sala jest dostosowana dla niemowląt jak i dzieci starszych.  Jesteś karmiącą matką – nie ma problemu, u nas spokojnie możesz nakarmić dziecko, podgrzać mleko, podać deserek czy obiadek, jesteśmy w pełni dostosowani do potrzeb wszystkich maluszków.  

mamaija1

 

Zbliżają się chłodne dni, spacer z dzieckiem na plac zabaw przestaje być atrakcyjny. Nie pozwól dziecku aby całymi dniami siedziało w domu przed telewizorem, przyjdź do nas wymienimy się doświadczeniami, a twoje dziecko dzięki spotkaniom zyska pewność siebie w grupie rówieśniczej,  a przy tym rozwinie się manualnie dzięki szerokiej gamie zabawek edukacyjnych jakie posiadamy.

mamaija2

W związku z małymi poprawkami  związanymi z estetyką placówki ,informujemy że klub będzie otwarty od 10.10.2016 – tego dnia zapraszamy na pyszne wypieki serwowane przy kawie lub herbacie z relaksująca muzyką w tle.

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.