Zapraszamy do lektury październikowego numeru gazety

 

 

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru bezpłatnej naszej gazety. W tym numerze poza wieloma ciekawymi artykułami również kupon rabatowy do niedawno otwartej restauracji.

 

Skąd pochodzi, czym się interesuje przewodniczący Rady Miejskiej w Żukowie dowiemy się z wywiadu jaki Wojtek Albecki przeprowadził z Witoldem Szmidtke.

 

Sołtys Jolanta Wiercińska podsumowała jesienne sprzątanie Chwaszczyna.

 

Czy dojedziemy z Chwaszczyna na przystanek PKM w Gdańsku Osowie? Relacja ze spotkania z wicedyrektorem ZTM w Gdańsku.

 

Przeczytaj co przegłosowali mieszkańcy, jakie przedsięwzięcia będą realizowane w Chwaszczynie i Tuchomiu w 2016 roku z funduszu sołeckiego oraz jakie zmiany zaszły w bieżącym roku w chwaszczyńskim funduszu.

 

W numerze także felieton Piotra Klauze „Żwirownia – polowania ciąg dalszy, a może obszar chronionego krajobrazu?”

 

W ostatnim numerze rozpoczęliśmy cykl artykułów, które będą przybliżały naszym mieszkańcom różne zagadnienia prawne. W bieżącym wydaniu gazety publikujemy artykuł „Spadek – przyjmujemy czy odrzucamy?” Magdaleny Matwiejczyk.

Jeżeli chcieliby państwo, abyśmy poruszyli jakiś konkretny temat, prośmy o kontakt ( kontakt@chwaszczyno.pl). Wszelkie pomysły będziemy przekazywali Pani Magdalenie.

 

Dlaczego zapalamy znicze na grobach zmarłych? Co to są zaduszne bułki? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziesz w artykule Danuty Jastrzębskiej „Święta pamięci zmarłych”.

 

Jest jak zawsze cała strona poświęcona sportowi jak również dla dbających o zdrowy styl życia proponujemy artykuł Joanny Dziewiatowskiej – dietetyka medycznego z Tuchomia – „Jak poprawić odporność na jesień”.

 

 

Zdajemy sobie sprawę, że w naszej miejscowości nie wszyscy mają dostęp do sieci Internet. Nasze pismo ma tę lukę informacyjną uzupełniać. Staramy się publikować to, co według nas jest ważne. Gazeta jest oparta o artykuły pisane specjalnie do gazety jak i publikowane na portalu Chwaszczyno.pl.  Chcemy docierać do jak największej liczby mieszkańców, w związku z tym gazeta jest bezpłatna. Koszty druku i utrzymania pokrywamy z reklam. Osoby zainteresowane zamieszczeniem reklamy prosimy o kontakt (reklama@chwaszczyno.pl) oraz zapraszamy na stronę www.gazeta.chwaszczyno.pl/reklama

 

Pomóż nam w rozwoju gazety – zareklamuj się!

 

Bardzo dziękujemy za wsparcie osobom i firmom, dzięki którym wrześniowy numer mógł ukazać

  

Gazeta ukazała się w nakładzie 2300 egzemplarzy, która trafiła bezpośrednio do w większości domów w Chwaszczynie i Tuchomiu oraz głównych sklepów Chwaszczyna, Tuchomia, Tuchomka, Karczemek oraz sklepiku spożywczym na Nowym Świecie.

 

Michał Witt

Wersja on-line gazety do obejrzenia na stronie
www.gazeta.chwaszczyno.pl/aktualne-wydanie

Cennik publikacji reklam oraz archiwum numerów: www.gazeta.chwaszczyno.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.