Zakończone utwardzenie ul. Rewerenda w Chwaszczynie

 

 

{module do-reklamy-intertekst|none}

Miło nam zakomunikować, że w minionym tygodniu zakończono prace związane z utwardzaniem płytami YUMBO ul. Rewerenda na odcinku: skrzyżowanie z ul. Polną – Firma Malwa – łącznie ponad 250 mb. oraz dokonano wymiany najbardziej uszkodzonych płyt na utwardzonym wcześniej odcinku Droga Krajowa 20 – Firma SIM, jak również częściowo „uzupełniono” wjazd na asfalt na wysokości ul. Telewizyjnej.


W imieniu Komitetu Mieszkańców ul. Rewerenda i Polna w Chwaszczynie chciałbym WSZYSTKIM zaangażowanym w to zadanie bardzo serdecznie podziękować! Szczególne podziękowania kieruję w stronę Rady Sołectwa Chwaszczyno, Burmistrza Gminy Żukowo i kierownictwa Referatu Komunalnego, Firmy K&L Inwestycje, Firmy Malwa oraz wszystkich Mieszkańców, którzy partycypowali w zakupie płyt. Realizacja tego zadania udowodniła, że współpraca na lini mieszkańcy, samorząd i przedsiębiorcy jest nie tylko możliwa, ale i efektywna.

 

Z poważaniem,

Jacek Fopke

Przewodniczący Komitetu


rewerenda-plyty-yumbo2


rewerenda-plyty-yumbo3


rewerenda-plyty-yumbo4


{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.