Z Chwaszczyna do Tokio …

Dnia 13 marca 2016r. we Włocławku odbyły Mistrzostwa Polski Makroregionu Zachodniego. Pomorski Klub Karate KYOKUSHIN reprezentował Michał Marcinkowski, który zwyciężył w dwóch kategoriach:

w kategorii Kumite Senior -70kg i Kumite Masters +35lat + 85kg. W walce półfinałowej w kategorii Masters różnica wagi pomiędzy Michałem z zawodnikiem z Lipna wynosiła 60 kg !!!

Osiągnięty wynik oraz forma pozwalają z optymizmem patrzyć na zbliżający się start na International Senior Karate Championships, które odbędą się w dniach 16-17 kwietnia w Tokio. Michał otrzymał powołanie od Polskiego Związku Karate do Reprezentacji Polski.

nadesłane:
Pomorski Klub Karate KYOKUSHIN

{unitegallery duze2 catid=13}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.