X sesja Rady Miejskiej w Żukowie – projekty uchwał

 

26 MAJA o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbędzie się X Sesja Rady Miejskiej z następującym porządkiem obrad :

 

 

1. Otwarcie sesji.
2. Stwierdzenie kworum.
3. Zapytanie o ewentualne wnioski w spawie porządku obrad.
4. Przyjęcie protokołu z ostatniej sesji.
5. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Województwa Pomorskiego.
6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Żukowo na 2015r.
7. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Kartuskiego.
8. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w Tuchomiu.
9. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulic w Baninie.
10. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Chwaszczyno Centrum” dla części wsi Chwaszczyno w rejonie ulic Gdyńskiej i Oliwskiej.
11. Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części wsi Tuchom w rejonie ul. Gdyńskiej oraz fragmentu wsi Chwaszczyno w rejonie ul. Leśnej.
12. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przekazanie w formie darowizny nieruchomości położonych w obrębie Żukowo i Borkowo na rzecz Powiatu Kartuskiego.
13. Podjęcie uchwały w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
14. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia regulaminu przyznawania stypendiów dla uczniów.
15. Sprawozdanie Burmistrza z działalności między sesjami.
16. Wnioski, interpelacje i zapytania radnych.
17. Wnioski i zapytania sołtysów oraz przewodniczących zarządów osiedli.
18. Odpowiedzi Burmistrza na wnioski, interpelacje i zapytania.
19. Sprawy różne.
20. Zakończenie obrad sesji

 

PRZEWODNICZĄCY
Rady Miejskiej w Żukowie
/-/ Witold Szmidtke

 

Projekt uchwały z dnia: 19-05-2015 w sprawie uchylenia uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części wsi Tuchom w rejonie ul. Gdyńskiej oraz fragmentu wsi Chwaszczyno w rejonie ul. Leśnej

 

Projekt uchwały z dnia: 19-05-2015 w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Chwaszczyno Centrum” dla części wsi Chwaszczyno w rejonie ulic Gdyńskiej i Oliwskiej

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.