Wypadek w Nowym Tuchomiu. Dwie osoby w szpitalu.

 

4 stycznia 2015r. w niedzielne popołudnie na DK20 na wysokości Nowego Tuchomia doszło do zderzenia dwóch pojazdów marki mazda i volvo. W wyniku tego zdarzenia kobieta i jej córka z volvo zostały przetransportowane do szpitala. Droga na tym odcinku była przez kilkadziesiąt minut zablokowana.

 

Według wstępnych ustaleń jadąca od strony Żukowa mazda zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się bocznie z jadącym prawidłowo od strony Gdyni samochodem marki volvo. Szczegółowe okoliczności tego wydarzenia ustala policja.

 

W akcji ratowniczej mającej na celu zabezpieczenie miejsca zdarzenia i udzielenie pomocy poszkodowanym, brały udział: OSP Chwaszczyno, OSP Miszewo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

 

źródło:
– kartuzy.info
– ospchwaszczyno.pl

 

wypadek-nowy-tuchom-1

 

wypadek-nowy-tuchom-2

 

wypadek-nowy-tuchom-3

 

wypadek-nowy-tuchom-4

 

wypadek-nowy-tuchom-6

 

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.