Wypadek na Oliwskiej w Chwaszczynie i potrącenie na Gdyńskiej w Tuchomiu.

 

 

Jak informuje portal ospchwaszczyno.pl 4 grudnia w południe na zakręcie ulicy Oliwskiej w Chwaszczynie doszło do wypadku z udziałem jednego pojazdu. Z relacji świadków wynikało, że kierowca po uderzeniu w płot oddalił się z miejsca zdarzenia. Natomiast fanpage „Tuchom” na facebook’u poinformował, że w Tuchomiu 7 grudnia ok. godz. 17:00 na DK 20 przy skrzyżowaniu ulic Spacerowej i Długiej na przejściu dla pieszych potrącono mężczyznę, który ze złamaną nogą został odwieziony do szpitala.

 

Poniżej relacje z obu tych wydarzeń.

 

ospchwaszczyno.pl:

 

„Zostaliśmy zadysponowani do wypadku. Po przybyciu na miejsce okazało się, że wypadku uczestniczy jeden pojazd.

 

Przystąpiliśmy do działań, jednakże w pojeździe nie było kierowcy. Od świadków zdarzenia dowiedzieliśmy się, że kierujący oddalił się z miejsca. Rozpoczęliśmy przeszukiwać teren wokół zdarzenia, lecz kierowcy nie odnaleziono.

 

Po kilkudziesięciu minutach kierujący wrócił na miejsce zdarzenia, gdzie zajął się nim zespół z karetki. Poszkodowany w asyście policjanta został odwieziony do szpitala. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

 

Na miejscu:

 

– OSP Chwaszczyno (SLRt, GBAM)

– JRG Kartuzy (GLBARt)

– Karetka pogotowia

– Policja”

 

Fanpage „Tuchom” na facebook’u:

 

„Wczoraj około godziny 17:00 po raz kolejny doszło do nieszczęśliwego wypadku na przejściu dla pieszych na Drodze Krajowej nr 20 przy skrzyżowaniu z ul. Długą i Spacerową w Tuchomiu. Poszkodowany mężczyzna ze złamaniem nogi został odwieziony do szpitala.

 

Niestety ostatnio w tym miejscu wypadki są zbyt częste, szczęśliwie dotychczas nie skutkowały one wynikiem śmiertelnym, jednak, jak widać miejsce to jest niebezpieczne. Dopóki więc jednostki odpowiedzialne nie podejmą stosownych działań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa pieszych, apelujemy o ostrożność, szczególnie w godzinach wieczornych i w tych jesienno-zimowych zdradliwych warunkach pogodowych.”

 

fridec51721362014

 

fridec51731542014

 

fridec51748142014

 

 

źródło:

– ospchwaszczyno.pl

– fanpage „Tuchom” na facebook’u

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.