Msza Święta w intencji nowego samorządu i ślubowanie Burmistrza Gminy Żukowo.

Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski i Przewodniczący Rady Miejskiej w Żukowie Witold Szmidtke serdecznie zapraszają na Mszę Świętą w intencji nowego samorządu w kadencji 2014-2018, która odbędzie się w dniu 8 grudnia 2014r. o godz. 13:00 w Kościele p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żukowie.

Po Mszy Świętej o godz. 14:00 zgodnie z Postanowieniem Nr 56/14 z dnia 3 grudnia 2014r. w sprawie zwołania sesji Rady Miejskiej w Żukowie w celu złożenia ślubowania przez Burmistrza Gminy Żukowo wybranego w ponownym głosowaniu w dniu 30 listopada 2014r. odbędzie się II sesja Rady Miejskiej w Żukowie. Porządek obrad ustalony przez Komisarza Wyborczego w Gdańsku przedstawia się następująco:

 

1. Otwarcie sesji przez Przewodniczącego Rady.
2. Złożenie ślubowania przez Burmistrza.
3. Inne sprawy.
4. Zamknięcie obrad sesji.

 

źródło: zukowo.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.