Wyniki turnieju w tenisa ziemnego

 

 {module do-reklamy-intertekst|none}

 

 

W dniu 10 września 2011 r. na Boisku Wielofunkcyjnym przy Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie odbył się I Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora Szkoły w grze pojedynczej.

 

 

 

 

Do zawodów zgłosiło się 8 zawodników, którzy w iście wakacyjnej aurze rywalizowali ze sobą systemem pucharowym. Większość rozegranych meczów stała na dobrym poziomie.

 

W meczu o 3 miejsce Marek Pytko pokonał po wyrównanej walce Piotra Milewskiego. W finale turnieju spotkali się Robert Zochniak i Mark Williams.

 

Początek meczu należał do Marka Williamsa, który uzyskał nieznaczną przewagę. Jednak, w miarę upływu czasu inicjatywę przejął Robert Zochniak, który ostatecznie zwyciężył w meczu oraz całym turnieju.

 

Na zakończenie najlepsi zawodnicy otrzymali z rąk dyrektora szkoły puchary oraz pamiątkowe dyplomy.

 

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy!

 

turniej-tenisa-2011-wyniki

 


{module do-reklamy-intertekst-2|none}

{module reklama-artykul-n|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.