Wyniki plebiscytu na nagrodę publiczności w konkursie „Sołectw@ w sieci”

 

{module do-reklamy-intertekst|none}

Na stronie organizatora konkursu Sołectw@ w sieci  pojawiły się wyniki plebiscytu na Nagrodę Publiczności! Oddano ponad 11 000 głosów, a blisko 900 z nich otrzymał jeden z finalistów wojewódzkich z województwa Opolskiego.

 

Strona www.raclawice.net dość szybko stała się liderem w głosowaniu i utrzymała prowadzenie do końca. Co ciekawe ok. 10% głosów na tę stronę pochodziło z innych województw.


Chciałbym bardzo podziękować wszystkim osobom, które głosowały na portal Chwaszczyno.pl. Dzięki Waszym głosom zdobyliśmy ostatecznie 9. miejsce na 230 stron internetowych, które brały udział w plebiscycie.


To jednak jeszcze nie koniec całej zabawy, ponieważ w najbliższy piątek (7 czerwca) odbędzie się finał konkursu w Senacie RP, podczas którego dowiemy się kto według komisji konkursowej zdobędzie pierwsze miejsce w kraju.

Będę tam osobiście, ponieważ Chwaszczyno.pl jest w finale tego konkursu, więc teraz pozostało tylko trzymanie kciuków!


Pełne wyniki głosowania na nagrodę publiczności można zobaczyć na stronie organizatora

 

Michał Witt

 

 

Pierwsza dziesiątka:

wyniki-glosowania-publicznosci


{module dol-artykulu|none}

 

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.