Pogłos Kultury kręci film. Weź udział w castingu.

 

Najnowszym projektem realizowanym przez Stowarzyszenie Pogłos Kultury będzie film. Roboczy tytuł filmu to „Elita”.


Będzie to dramat, średniometrażowy, który będzie dotykał problemu niepełnosprawności. W związku z tym, że nie mamy obsady zapraszamy wszystkich was na castingi, które odbędą się 5.06.2013 r. o godzinie 15.00 w I LO w Kartuzach, oraz tego samego dnie o godzinie 18 na Małej Scenie w Żukowie.


Na castingi zapraszamy wszystkie osoby, które chciały by być częścią naszego projektu. Za scenariusz do filmu odpowiedzialni są członkowie stowarzyszenia: Karol Szabucki, Mateusz Trznadel i Łukasz Melder.


Zdjęcia realizowane będą w połowie czerwca. Zanim to jednak nastąpi dla wszystkich wyłonionych w castingach aktorów zorganizowane zostaną specjalne warsztaty aktorskie, opierające się na scenariuszu filmowym, które poprowadzi aktorka Teatru Wybrzeże Marzena Nieczuja.


Premiera filmu planowana jest na listopad.


Więcej szczegółów na temat „Elity” i postępów w pracach nad filmem śledzić będzie można na facebookowym profilu Stowarzyszenia Pogłos Kultury.




Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.