Wynajem ładowarek teleskopowych w Twojej okolicy!

Autor: nadesłane

Gdy potrzebne są urządzenia transportujące, które poradzą sobie z ładunkami nawet, gdy trzeba poruszać się po wymagającym terenie – warto sięgnąć po wynajem ładowarek teleskopowych. Ich możliwości są spektakularne, a wynająć można je już od kilkudziesięciu złotych za dobę. Warto dowiedzieć się gdzie!

W jakich pracach sprawdzają się ładowarki teleskopowe?

Zaawansowane i wielkogabarytowe ładowarki teleskopowe dzielą się na dwa typy: obrotowe oraz czołowe. Pierwsze z nich – czyli ładowarki teleskopowe obrotowe słyną ze swojej dużej wysokości podnoszenia ładunków – nawet do 20 (i więcej) metrów. Drugie z kolei – ładowarki teleskopowe czołowe są znane i cenione głównie ze względu na duży udźwig, jaki posiadają.

Obydwie maszyny z powodzeniem wykorzystuje się przede wszystkim w branży budowlanej. ładowarki teleskopowe są cenione jako maszyny budowlane, zarówno ze względu na umiejętność łatwego przewożenia materiałów o bardzo dużej masie, jak i z uwagi na bezproblemowe unoszenie ładunków na wysokość nawet kilku pięter. Tego typu umiejętności nie są spotykane wśród mniejszych urządzeń podnośnikowych, takich jak np. wózki terenowe czy wózki teleskopowe, które również można znaleźć na placu budowy. Dlatego zakup i wynajem ładowarek teleskopowych to często wybierane rozwiązanie na placach budowy, gdzie liczy się sprzęt wydajny, wielofunkcyjny a przy tym niezawodny.

 

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru ładowarki?

Najważniejsze podczas wyboru ładowarek teleskopowych na wynajem jest dobranie urządzenia o właściwych parametrach, odpowiadającym bieżącym potrzebom. Odpowiednia wysokość podnoszenia w przypadku, gdy najważniejsze jest dostarczanie materiałów na wyższe piętra budowli, czy też przenoszenie ładunków powyżej istniejących już obiektów a także duży udźwig odpowiadający wadze maksymalnej tychże ładunków.

Nie jest łatwo wybrać jeden spośród licznych modeli dostępnych na rynku ładowarek teleskopowych, dlatego decydując się na wynajem warto porównać oferty różnych wypożyczalni, które oferują sprzęt do wynajęcia.

Bardzo istotne jest też to, jak wygląda kwestia płatności za wynajem na podstawie oferty bazującej na długości wynajmu poszczególnych urządzeń. Często bowiem im dłuższy okres najmu maszyny, tym niższa cena jednostkowa za dzień wypożyczenia sprzętu. Z kolei ładowarka teleskopowa wypożyczana na jeden czy dwa dni to wyższa kwota za dzień.

Poza parametrami takimi jak: udźwig oraz wysokość podnoszenia, wysokość robocza czy cenami netto istotne są także dodatkowe funkcje, jakie posiadać może sprzęt. Głównie mowa tutaj o dodatkowym osprzęcie, zwiększającym wielofunkcyjność ładowarek teleskopowych. Mogą to być m.in. podesty, które zamontowane na ładowarkę pozwalają na unoszenie nie tylko towarów czy palet, ale również na swobodne podnoszenie pracowników na dużą wysokość w celu świadczenia różnego typu usług.

Wynajem ładowarki teleskopowej na atrakcyjnych warunkach

 

Wynajem ładowarek teleskopowych na terenie całej Polski oferuje firma Podnosimy.To, należąca do popularnej grupy Lemarpol Wózki Widłowe. Park maszynowy urządzeń to nowoczesne ładowarki oraz innego typu wózki podnośnikowe doskonałej jakości, pochodzące od czołowych producentów.

Wynajem ładowarek teleskopowych odbywa się na przejrzystych warunkach, a okres wynajmu sprzętu łatwo przedłużyć. W ofercie znaleźć można ponadto podnośniki nożycowe i koszowe, wózki terenowe a nawet niewielkie paleciaki. Wszystko po to, by każdy znalazł sprzęt na wynajem odpowiedni do własnej firmy.

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.