Drugi już mecz w Wojewódzkiej Lidze Piłki Siatkowej w kategorii Kadetów mamy już za sobą. Na szczęście własne boisko i fantastyczna publiczność okazała się szczęśliwa dla naszego zespołu, który wygrał ze Stoczniowcem II 3:0 (25;22; 27:25; 25:21)

Skład naszej drużyny: Seweryn Lipiński- K, Krzysztof Płudowski, Cezary Trepczyk, Szymon Jażdżewski, Bartosz Sulżycki, Dominik Jażdzewski, Kamil Jażdżewski, Mateusz Skubik, Mateusz Ryś, Łukasz Fularczyk, Wojtek Szlachecki, Trenerzy:Katarzyna Przeperska, Ewa Pawłowska
Kolejny sprawdzian już 15 listopada w Kobylnicy, a nie jak pierwotnie planowano w Chwaszczynie. Będzie to pierwsza runda w kategorii Młodzika, w której zmierzymy się z takimi zespołami jak: Kobylnica, Lębork 1, Omega Gdynia II.
TRZYMAJCIE KCIUKI!!!

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.