Wycinka krzewów na ul. Polnej w Chwaszczynie

 

{module do-reklamy-intertekst|none}

Komitet Mieszkańców ulic Rewerenda i Polna w Chwaszczynie zwrócił się w imieniu Mieszkańców ul. Polnej do Burmistrza Gminy Żukowo z prośbą o podjęcie stosownych działań mających na celu usunięcie wszelkiego rodzaju krzewów rosnących w skrajni ul. Polna w Chwaszczynie. Wielokrotnie dochodziło tam do uszkodzenia powłoki lakierniczej samochodów, a co za tym idzie ponoszenia przez użytkowników drogi znacznych kosztów na naprawy uszkodzonych pojazdów.

 

Wniosek naszego Komitetu i indywidualnych Mieszkańców został pozytywnie rozpatrzony i w dniach 29-30 listopada br. dokonano wycinki zgodnie z oczekiwaniami, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

 

Załączam zdjęcia pokazujące ul. Polną przed i po wycince krzewów.

 

Z poważaniem,

Jacek Fopke

Przewodniczący Komitetu

 

rewerenda-wycinka-krzewow-2

 

rewerenda-wycinka-krzewow-3

 

rewerenda-wycinka-krzewow-4

 

rewerenda-wycinka-krzewow-5

 

rewerenda-wycinka-krzewow-6

 

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.