Wybory Wójta Roku 2015. Sąsiad Ryszard Kalkowski z Gminy Szemud z „jedynką” wśród finalistów

Telewizja Polska po raz 15 organizuje konkurs na Wójta Roku. Jego celem jest wyłonienie wójta, który w roku 2015 wykazał się największymi osiągnięciami w pracy na rzecz swojej gminy. Wśród finałowej „dziesiątki” jest również wójt ościennej gminy Szemud – Ryszard Kalkowski.

Poszczególnym finalistom przyporządkowane są następujące numery:

Ryszard Kalkowski – 1
Antoni Karlak – 2
Jerzy Lewi Kiedrowski – 3
Marcin Kiwior – 4
Sławomir Kopacz – 5
Wiesław Kulesza – 6
Iwona Agnieszka Łebek – 7
Andrzej Puławski – 8
Tomasz Sadłoń – 9
Tadeusz Zakrzewski – 10

Swoje głosy możecie państwo oddawać do 4 kwietnia wysyłając SMS-y. Aby zagłosować, należy wysłać SMS-a pod numer 7150. W treści wpisujemy numer wybranego kandydata. Koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT.

wojt szemud3

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 23 kwietnia 2016 r.

Sylwetki wszystkich kandydatów, którzy w materiale filmowym opowiadają o swoich dokonaniach, dostępne są na stronie tvp.pl oraz na profilu FB Agrobiznes TVP.

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.