Wrocław Funakoshi Cup

W miniony weekend Klub Sportowy Gokken wyruszył na podbój Wrocławia. 19 marca na sali Uniwersytetu Przyrodniczo-Rolniczego we Wrocławiu odbył się kolejny już 10 turniej Funakoshi Cup.

Ponad 430 zawodników z 37 klubów wzięło udział w zmaganiach sportowych. Nasi podopieczni jak zwykle nie zawiedli i wracamy z workiem medali: 6 złotych, 7 srebrnych oraz 8 brązowych – to bilans medalowy.

Najlepszą zawodniczką z KS Gokken okazała się Izabela Piotrkowska, zdobywając aż 3 złote medale. Gratulujemy!

ks gokken1

Wśród medalistek Zuzanna Potracka, Izabela Piotrkowska oraz Julia Bladowska / fot. KS Gokken

Następnego dnia nasi zawodnicy uczestniczyli w zgrupowaniu z zaprzyjaźnionym trenerem ze Słowacji – wielokrotnym mistrzem Słowacji, Europy oraz Świata – Klaudio Farmadinem, który prowadził treningi kumite oraz trenerem Mirosławem Adamowskim z Gdańskiego Klubu Karate DO i trenerem Andrzejem Zarzyckim z klubu AZS UP Wrocław, którzy prowadzili treningi kata.

ks gokken2

Na zdjęciu medalistki KS Gokken Dominika Groth i Sara Elwart / fot. KS Gokken

W niedzielę również odbyły się egzaminy na stopnie Mistrzowskie – trener Agata Uwijała zdała 1 Dan.

Gratulujemy medali, jak również egzaminu.

 

Ekipa Gokken

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.