Wspólne Zdjęcie Mieszkańców i Sympatyków Gminy Żukowo

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

 

 

Mieszkańcy Gminy Żukowo zainicjowali społeczną akcję integracyjną środowiska lokalnego w postaci Wspólnego Zdjęcia Mieszkańców i Sympatyków Gminy Żukowo.

 

 

 

Obecnie inicjatywę aktywnie wspierają radni gminy Żukowo i powiatu kartuskiego, organizacje pozarządowe i środowiskowe. Promocją zajmuje się Społeczny Komitet a także cenieni społecznicy, sympatycy i mieszkańcy naszej gminy. Ostatnie posiedzenie Komitetu z udziałem znanego fotoreportera Macieja Kosycarza odbyło się w Karczmie „Sidło” w Żukowie w dniu 17.03.2011

Powołano 3 Komisje tematyczne:

-Marketingowo-Społeczną,
-Organizacji Spotkań
-Promocji.

Poza tym omówiono kilka lokalizacji zdjęcia ze szczególnym uwzględnieniem placu przy CH Byczkowski oraz terenu przy restauracji „Gryf” w Żukowie. Prawdopodobny termin zdjęcia 21 maja 2011 roku.

 

wspolne-zdjecie-mieszkancow-gminy-przygotowania-2
foto Sebastian Miotk

 

Przy pracach organizatorskich Zdjęcia liczymy też na wsparcie Urzędu Gminy. Komitet wystosował oficjalne pismo do Burmistrza Żukowa z wnioskiem o poparcie inicjatywy, spotkanie i zaprezentowanie potencjalnych lokalizacji imprezy, przygotowanych przez Macieja Kosycarza.

 

 

wspolne-zdjecie-mieszkancow-gminy-przygotowania-3
foto Sebastian Miotk

Zapraszamy mieszkańców do poparcia tej inicjatywy i włączenia się do prac Komitetu Honorowego Zdjęcia.

Następne spotkanie odbędzie się 29.03.2011 o godz. 18 w restauracji „Gryf” w Żukowie.{module do-reklamy-intertekst-2|none}

 

wspolne-zdjecie-mieszkancow-gminy-przygotowania-4
foto Sebastian Miotk

foto: serwis www.fotoseba.eu

foto: foto: serwis www.fotoseba.eu serwis www.fotoseba.eu

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.