Wprowadzenie czasowej organizacji ruchu w rejonie ul. Oliwskiej w Chwaszczynie

Autor: Gmina Żukowo

Inżynier Kontraktu firmy Budimex będący wykonawcą OMT Zadanie 1 informuje, iż w dniu 12.01.2023 r. planowane jest wprowadzenie czasowej organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania ul. Oliwskiej z ul. Kaszubska Droga w Chwaszczynie. Szczegóły tej organizacji ruchu dostępne są w dokumencie:
https://www.metropolitalna-zadanie1.pl/b2fdf586c193d207954a72d01d029e10/OMT.1_03.3_22.pdf

Urząd Gminy Żukowo informuje, że wszystkie istotne informacje związane z budową Obwodnicy Metropolitalnej Trójmiasta dostępne są na specjalnie w tym celu utworzonej stronie internetowej:
https://www.metropolitalna-zadanie1.pl/

Projekt OMT.1/03.3/22 został zaopiniowany i zatwierdzony przez odpowiednie Instytucje.
Źródło: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Grafika: Projekt nr OMT.1/03.3/22 / Grzegorz Graban

Link do informacji na stronie UG Żukowo:
https://www.zukowo.pl/Wprowadzenie_czasowej_organizacji_ruchu_w_rejonie_ul_Armii_Krajowej_w_Zukowie_oraz_ul_Oliwskiej_w_Chwaszczynie,10,7496?fbclid=IwAR18gGyJq3rhV-bi7lpl1KWtBFZlfxRCkn7raDB0iOSluSdkJd9ogj8eZWc#sub_mid=

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.