„Wojewódzki konkurs haftu kaszubskiego” – KGW Chwaszczyno na podium

 

Dnia 7 czerwca odbył się już po raz 21 „Wojewódzki konkurs haftu kaszubskiego” w Lini. Udział w nim brały również Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Chwaszczynie. Łącznie na konkurs przekazano, aż 407 prac. Poziom wykonania ich był bardzo wysoki.

 

Panie z naszego koła otrzymały II i III miejsca.

Pani Wanda Krzemińska II MIEJSCE
Pani Anna Barsowska III MIEJSCE
Pani Salomea Rzeszewicz III MIEJSCE

 

Wielkie gratulacje dla Pań z naszego koła i także dla wszystkich uczestników konkursu. Należy podkreślić, że udział brało wiele dzieci i młodzieży z kilkunastu miejscowości. Na szczególne wyróżnienie zasługują dzieci i młodzież z ŻUKOWA, które to zdobyły większość nagród.

Wielkie GRATULACJE!!!

 

Koło Gospodyń Wiejskich w Chwaszczynie zaprasza wszystkie Panie, które mają ochotę zgłębić tajniki haftu i wszystkie te, które chcą się nauczyć tej trudnej sztuki. Pod okiem naszych nauczycielek wszystko stanie się proste. Zajęcia odbywają się w remizie w poniedziałki od 17.00 do 20.00 i są bezpłatne. Wiek nie gra roli, zapraszamy młodzież i dorosłych.

 

 

{unitegallery duze2 catid=19}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.