Wojciech Kankowski otrzymał tytuł „Dżentelmena Roku”

11 czerwca br. w Ratuszu Głównym Miasta w Gdańsku odbył się finał plebiscytu Dżentelmen Roku. Po raz dwudziesty czwarty z pomorskiego środowiska wybrano wybitne osobowości promujące w świadomości społecznej szlachetne postawy i wartości.

Plebiscyt Dżentelmena Roku to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa kulturalno – społeczna promująca zasady etyki, pozytywne wartości, dobre obyczaje i godne formy postępowania w życiu publicznym i prywatnym. Jego pomysłodawcą jest Lech Domański, dyrektor Agencji „Proness”.

Wśród laureatów dotychczasowych edycji znajdują się przedstawiciele różnych środowisk: biznesmeni, naukowcy, lekarze, prawnicy, menadżerowie, samorządowcy, W tym roku do zacnego grona laureatów dołączył Wojciech Kankowski Burmistrz Gminy Żukowo, którego kandydaturę do plebiscytu zgłosił Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk.

fot.Karolina Misztal Dziennik Batycki 1

fot. nadesłane / Karolina Misztal – dziennikbaltycki.pl

Dżentelmenami Roku 2016 zostali także: dr Tomasz Chamera, wiceprezes ds. sportu, strategii i rozwoju Polskiego Związku Żeglarskiego, prof. dr hab. med. Michał Studniarek, kierownik Zakładu Radiologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, kmdr Krzysztof Jaworski, dowódca III Flotylii Okrętów, Sławomir Siezieniewski, dziennikarz i prezenter gdańskiego oddziału TVP, Kazimierz Lewandowski, prezes zarządu Przedsiębiorstwa Cemet.

 

foto: Karolina Misztal – www.dziennikbaltycki.pl
nadesłane: Radosław Cebela

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.