Ostatnie spotkanie z cyklu 'MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!’ – centrum

 

Zapraszamy na spotkanie dla mieszkańców z szeroko rozumianego „centrum” oraz wszystkich, którzy nie mogli wziąć udziału w poprzednich spotkaniach osiedlowych. Spotkanie odbędzie się we wtorek 21 czerwca br. o godz. 19:00 w szkole przy ul. Mickiewicza REMIZIE OSP. Jednym z głównych tematów będzie kwestia zagospodarowania działek gminnych w centrum Chwaszczyna z uwzględnieniem potrzeb rekreacyjno-kulturalno-sportowych mieszkańców.

 

Swój udział w spotkaniu potwierdził Pan Wojciech Kankowski – Burmistrz Gminy Żukowo.

Spotkanie, od godziny 18:00, poprzedzi wizja lokalna w terenie. Rozpoczniemy od działki przy ul. Węglowej, następnie nieruchomość z budynkiem po byłym przedszkolu na ul. Wiejskiej oraz działka za remizą OSP przy ul. Żeromskiego

Zapraszamy mieszkańców Chwaszczyna do czynnego udziału w spotkaniu.

 

Jolanta Wiercińska
Jacek Fopke
Mirosław Nowak

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.