Włamania do domów w Chwaszczynie.

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

Jak informuje portal kartuzy.info w poniedziałek na terenie Chwaszczyna miały miejsce dwa włamania z kradzieżą do domów. Do obu doszło koło południa. Z jednej posesji zginęła gotówka w wysokości 3.500 zł, z drugiej dwa telefony komórkowe.

 

Z ustaleń policji wynika, że w obu przypadkach do kradzieży przyczyniła się poniekąd nieuwaga domowników. Lokatorzy pierwszego z domostw byli na miejscu, ale przebywali w ogrodzie. W tym samym czasie nieznani sprawcy bądź sprawca plądrowali wnętrze domu, zabierając ze sobą 3.500 zł.

 

Mniej więcej w tym samym czasie okradziono także inny dom w Chwaszczynie, ale nie ma pewności, że to dzieło tych samych sprawców. Tu właściciele stracili dwa telefony komórkowe.

 

Policja apeluje o wzmożoną ostrożność i nie pozostawianie dobytku bez opieki.

 

źrodło: http://kartuzy.info

 

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.