Wiosenna przycinka krzewów na ul. Rewerenda w Chwaszczynie

 

Komitet Mieszkańców ulic Rewerenda i Polna w Chwaszczynie zwrócił się do Urzędu Gminy w Żukowie z wnioskiem o podjęcie stosownych działań mających na celu usunięcie krzewów rosnących w skrajni ul. Rewerenda w Chwaszczynie nieopodal granicy z Bojanem. Zakrzewienie było na tyle intensywne, że w całości przysłaniało tablicę z nazwą miejscowości, a co istotniejsze, znacznie zawężało przejezdność Rewerendy na odcinku kilkudziesięciu metrów.

 

 

Wniosek naszego Komitetu został pozytywnie rozpatrzony i w minionym tygodniu dokonano wycinki zgodnie z oczekiwaniami Mieszkańców, za co dziękujemy. Zdjęcia w załączeniu.

 

Z poważaniem,

Jacek Fopke

Przewodniczący Komitetu

 

P3240068

 

P3240070

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.