Wigilia KS Chwaszczyno.

 

W środę 3 grudnia 2014r. w  Dworku „Oleńka” w Tuchomiu sportowcy Klubu Sportowego Chwaszczyno spotkali się na uroczystej wigilii, podsumowującej jesienną rundę rozgrywek w trzeciej Lidze Bałtyckiej.

W spotkaniu udział wzięli piłkarze, trenerzy Jacek Grembocki, Aleksander Cybulski, Andrzej Głąbiński, Marek Liszewski, Seweryn Świderski, Zarząd Klubu, na spotkaniu byli także młodzi zawodnicy z rocznika 2000-2003. Obecni byli też zaproszeni goście związani z klubem oraz Michał Witt administrator strony KS.Chwaszczyno.pl oraz Chwaszczyno.pl.

Na spotkaniu wszystkich przybyłych przywitał Prezes klubu Pan Roman Walder. W krótkim przemówieniu podsumował on mijający rok oraz pogratulował wszystkim grupom zawodników biorących udział w rozgrywkach.
Następnie podziękował i wręczył pamiątkę odchodzącemu z zarządu Jarosławowi Cyrockiemu. Szczególne podziękowanie za wieloletnią grę w KS Chwaszczyno otrzymał Mariusz Radoń, któremu Prezes Roman Walder wraz z Wiceprezesem Januszem Płockim wręczyli drobny upominek i pamiątkową tabliczkę.

 

Z zespołu doceniony został również zawodnik Dariusz Grubba, który dziękując za wyróżnienie podkreślał, że była to praca całej drużyny.

Kolejnym punktem spotkania były wystąpienia wszystkich trenerów, którzy również podsumowali mijający rok i podziękowali za ciężką pracę zespołu.

Ostatnim oficjalnym punktem spotkania było złożenie sobie życzeń, w czasie których  wszyscy obecni życzyli sobie  zdrowia, pomyślności w życiu osobistym oraz dalszych sukcesów sportowych KS Chwaszczyno. Następnie w przyjaznej i miłej atmosferze przybyli goście zasiedli do wspólnej kolacji.

 

{gallery}2014/2014-12/wigilia-ks-chwaszczyno{/gallery}

 

http://ks.chwaszczyno.pl

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.