Podziękowanie dla Mariusza Radoń – zawodnika KS Chwaszczyno

 

Podczas wigilii klubowej odbyło się pożegnanie naszego zawodnika Mariusza Radoń, który postanowił zakończyć karierę piłkarską. Czterdziestoletni zawodnik rozpoczął swoją karierę ponad 20 lat temu jednak piłkę nożną zaczął trenować jako nastolatek. Przez te ponad dwadzieścia lat grał w takich klubach jak Gedania Gdańsk, Pogoń Lębork, Stolem Gniewino, Arka Gdynia, Orlęta Reda, Gryf Wejherowo, Lechia Gdańsk, Cartusia Kartuzy, Orzeł Trąbki Wielkie, GKS Przodkowo oraz przez 3,5 roku KS Chwaszczyno.

Wszyscy ,którzy znają Mariusza wiedzą że to oaza spokoju i filar drużyny. Wielki autorytet dla młodych zawodników, profesjonalista, wspaniały kolega. Mamy wielką nadzieję że Mariusz w jakiś sposób nadal będzie blisko naszego Klubu.

 

W imieniu Zarządu Klubu składam serdeczne podziękowania dla Mariusza za wieloletnią grę w barwach naszego klubu. Dziękujemy bardzo za zaangażowanie i że w ciężkich momentach zespół mógł na Ciebie liczyć . Życzymy Ci wielu sukcesów, szczęścia, zdrowia oraz niekończącej się pasji do piłki nożnej.

 

Z wyrazami szacunku.
Wiceprezes Klubu S portowego
„Chwaszczyno”

Janusz Płocki

 

wigilia-ks-chwaszczyno-2014-17

 

wigilia-ks-chwaszczyno-2014-18

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.